Şirket Profili

Konusunda tecrübeli personeliyle büyüme ivmesini arttıran, Sinka Matbaa Müşteri odaklı çalışan bir firma olup, hemen hemen her sektöre farklı talepleri doğrultusunda hizmet vermeye çalışmaktadır. Her sektöre uygun etiket çalışmaları ve baskısı, kutu, ambalaj, broşür, takvim, bloknot, katalog, matbu evraklar gibi ürünlerin baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işlemlerini yapmaktadır.
Bünyesinde Fotoğraf Stüdyosu, Grafik Tasarım Atölyesi, Mücellithane, Ofset Baskı Atölyesi bulundurmaktadır.
Çağın gereği ve vazgeçilmezi internet yoluyla yada posta yoluyla siparişlerinizi verebilirsiniz, size söz verilen tarihte de İstanbul içine kendi servis araçlarıyla, İstanbul dışına Kargo aracılığıyla siparişleriniz ulaştırılmaktadır.
Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden mesaj bırakabilir, mail gönderebilir, adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yenileniyoruz

Bünyemize ilk olarak 2011 yılında kattığımız Xerox Digital Baskı Makinemizi 2017 yılında sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek için yeniledik.

Hizmet Kalitesi…

Sinka Matbaa olarak farklı sektörlerdeki farklı firmalar için isteğe özel üretimler yapmaktayız. Üretim esnasında hiçbir ürün diğer firma ürünleri ile beraber TOPLU HALDE BASILMAZ. Tamamen SİZE ÖZEL ÜRETİM yapılmaktadır. Dilerseniz baskıya eşlik edebilirsiniz.

BU NE DEMEKTİR?
Baskı sırasında renk ayarları size özel yapılmaktadır. Tüm işlerinizde kurumsal renkleriniz istediğiniz gibi ve keskin netlikte basılır. Yamuk kesim, yanlış kırım yapılmaz. Eksik adet çıkmaz, lak uygulamaları taşmaz, fireler ayıklanır, verilen zamana uyulur ve verilen sözler yerine getirilir.

Hizmet Politikası

Amacımız yıllar boyunca yapmış olduğumuz birikimimizi kaliteli hizmet anlayışıyla birleştirerek hizmet verebilmek ve geniş ürün yelpazesine hitap eden sektörümüzde, müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede, yüksek kalitede çözümler sunmaktır. Sürekli olarak geliştirdiğimiz firma felsefemiz, üretim ve tedarikte %100 müşteri memnuniyetidir. Ürün ham maddesini ve üretim sürecini standardize ederek istenmeyen sonuçların doğması engellenir. Hizmet verdiğimiz tüzel veya özel kişilerle, iletişimi sürekli ve etkin kılmak. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek ve çalışanlarda gerekli eğitimi ve bilinci sağlayarak hizmet kalitesine öncü olabilmek.